Kineziterapeutė Ramunė Komžienė
„Dirbdama su klientais tiek grupiniuose užsiėmimuose, tiek individualiai dirbu ir kaip kineziterapeutė, ir kaip asmeninė trenerė, ir kaip kunigas, ir kaip psichologas bei dietologas”, – sako „Aeromix“ dėstytoja, kineziterapeutė Ramunė Komžienė. Jos varomoji jėga – stebėjimas, kaip žmonės iš naujo atranda ir pamilsta savo kūną ir visuomenėje vis labiau plintantis suvokimas, kad fizinis aktyvumas yra labai didelė investicija į savo sveikatą. Taip pat motyvuoja ir klientų padėkos už praėjusius nugaros skausmus, gražesnę laikyseną, sugebėjimą be alinančių dietų pakoreguoti kūno svorį ar raumenų tonusą.
Ramunė gydomosios kūno kultūros specialybę įgijo Kūno kultūros institute. 2000 m. baigė kineziterapijos studijų programą, įgijo reabilitacijos magistro laipsnį. Patirtis kineziterapijos srityje – daugiau nei 18 metų. Nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose, veda mokymus ir skaito pranešimus Lietuvoje ir užsienyje.
Gilino žinias VU Gydytojų tobulinimosi fakulteto kursuose: „Raumenų savybių įvertinimo reikšmė reabilitacijoje ir sporto medicinoje“; „Kelio ir peties sąnario ligų bei traumų diagnostika, gydymas, kineziterapija“; „Nugaros skausmai – diagnostika, gydymo metodai ir priemonės“; „Sąnarių paslankumą didinančios metodikos“; „Elektroterapijos ir kineziterapijos metodai gydant skausmą“. Taip pat dalyvavo KMU Gydytojų tobulinimosi fakulteto kursuose: „Kineziterapija ir reabilitacija traumatologijoje ir chirurgijoje“; „Peties sąnario patologijų korekcija naudojant Theraband“; „Kineziterapija ir reabilitacija terapijoje“; „Apatinės galūnės sąnarių mobilizacijos technikos“; „Korekcijos galimybės su thera-band“ „Stuburo ligos ir skausmai“. Tarptautinių mokslinių medicininių reabilitologų konferencijų Paryžiuje (1999 m.), Jarmaloje (2005-2006 m.), Haapsalu (2002 m.), Palangoje (2006 m.), Toronte (2008 m.), Rygoje sertifikatai.
Vesti praktiniai užsiėmimai ir skaitytos paskaitos:
2005-2007 m. Respublikiniai kultūrizmo ir fitneso trenerių-instruktorių seminarai LKKA:
„Judamojo atramos aparato traumos ir pažeidimai. Tempimo pratimų taikymas treniruoklių salėje“, „Taisyklinga ir netaisyklinga laikysena, jai darantys įtaką veiksniai“; „Treniruotės ypatumai fitneso salėje esant netaisyklingai laikysenai“, „Pratimai treniruoklių salėje su pagalbinėmis priemonėmis ir be jų. Tempimo pratimai, pratimai su „Gymnic“ kamuoliais, gumomis, svareliais“; „Fizinis aktyvumas nėštumo periodu salėje ir baseine“.
2006 m. Tarptautinė konferencijoje „Baltic Association for Rehabilitation Congress“, skaitė pranešimą: „Effectiveness of methods and means of rehabilitation“. 2006-2007 m. Pedagogų profesinės raidos centre vedė pradinio ugdymo pedagogų seminarą: „Relaksacijos formų demonstravimas ir mokymas“. 2007 m. 7-ajame Lietuvos skausmo draugijos suvažiavime skaitė pranešimą: „Slaugytojų požiūris į skausmą reanimacijos ir intensyvios terapijos skyriuje“.